Dinsdag 24 maart om 11.00 uur

We leven in uitdagende tijden. Naast allerlei interne struggles worden we bijna dagelijks geconfronteerd met een wereld die veel van ons vraagt. Niet alleen qua tijd en energie, maar ook als het gaat om onze houding en mening rondom allerlei gebeurtenissen in je eigen regio en land en ver daar buiten.

De Maandhealing Maart 2026 – Loslaten negativiteit is er voor jou als je voelt dat de gebeurtenissen in de wereld om je heen een grote belasting leggen op hoe jij je voelt en jij meer los wil komen van de negativiteit die jij daardoor ervaart.

Voor wie is de Maandhealing Maart 2026 – Loslaten negativiteit

Deze maandhealing past bij jou als jij :

  • merkt dat jouw humeur en je energie op negatieve wijze getriggerd worden door gebeurtenissen in de wereld om jou heen,
  • voelt dat jij op een andere manier wil reageren op situaties in de wereld dan je nu doet,
  • de behoefte voelt om verschil te maken, ook al denk je dat het niet mogelijk is,
  • op een meer liefdevollere manier bij jezelf wil kunnen blijven,
  • beseft dat de wereld ‘slechts’ een spiegel is voor jouw persoonlijke groei,
  • jouw steentje wil bijdragen aan een betere wereld
  • bereid bent om beperkende overtuigingen en verhalen los te laten.

Wat brengt de Maandhealing Maart 2026 – Loslaten negativiteit

Wat deze healing je kan brengen, is dat jij meer grip gaat ervaren over de mate van impact die de wereld op jou kan hebben, doordat jij je hebt laten helpen om die beperkende overtuigingen en verhalen los te laten die in weg staan naar een meer liefdevollere en effectievere houding naar jezelf en de wereld. Na de healing voel jij je minder vaak overweldigd en zie je meer en betere kansen om op jouw manier bijdragen te leveren aan een betere wereld, ook al begint in of om jou heen.

In de Maandhealing Maart 2026 – Loslaten negativiteit werken we aan beperkende overtuigingen en verhalen dat jij machteloos bent en wordt je innerlijke kracht en veerkracht versterkt. Daardoor blijf je na de healing meer trouw aan wie jij in wezen bent en handel je steeds minder vanuit slachtofferschap en herken je sneller jouw kansen voor meer grip, rust en persoonlijke ruimte, ongeacht wat er gaande is.

Hoe werkt een maandhealing ?

De healing vindt plaats op afstand en in de energie. Daardoor is dit geen live event en kan jij tijdens de healing zelf iets anders doen, zolang het maar geen andere healing, meditatie of andere energetische behandeling is.

Tijdens de healing stemt Marleen te Vaanholt zich energetisch af op het maandthema én alle deelnemers. Zij voelt dan welke blokkades en bijhorende emoties ditmaal de aandacht mogen hebben. Ze doorvoelt ze en transformeert ze op die lagen die voor nu voor jou als deelnemer mogelijk zijn op een wijze die past bij ieders belastbaarheid. Marleen maakt daarbij o.a. gebruik van haar sjamaanse healingdrum, stem, klankschalen, kristallen, afbeeldingen, beelden, bloemen en andere hulpmiddelen om energetisch de transformaties te ondersteunen en bekrachtigen.

Door de inzet van Marleen en de healingcirkel wordt tot wel 85% van jouw huidige, mogelijke transformatieprocessen op die punten door hen voor jou uitgewerkt. Jij hoeft alleen open te staan voor verandering, de rest gaat vanzelf. Je zal op meerdere vlakken verandering gaan ervaren in je manieren van doen, denken en spreken op wijzen die jij zelf niet had kunnen bedenken.

Videoverslag

Na de healing ontvang je een videoverslag. Daarin vertel ik wat er gebeurd is, wat er opviel in de energie en welke tips jou kunnen helpen om het effect van de healing beter te integreren in je dagelijkse leven.

Praktische informatie

  • Datum: dinsdag 24 maart om 11.00 uur
  • Tijd: 11.00 uur (start healing op afstand , terwijl jij iets anders doet)
  • Locatie: op afstand (na inschrijving geen verdere actie meer nodig, behalve bekijken verslag)
  • Bijdrage: € 25.

Aanmelden voor de Maandhealing maart 2026

Als jij het verlangen hebt om minder of minder snel geraakt te worden door de de wereld om je heen, kies dan vandaag nog voor de mogelijkheid tot verdere optimalisatie van jouw houding en gedrag en ontdek hoe jij ondanks alles toch verschil kan maken.

👉 Reserveer jouw plek voor de Maandhealing Maart 2026 – Loslaten negativiteit en geef jezelf dit cadeau van groei en transformatie. Je kunt je inschrijven tot 10.45 uur op dinsdag 24 maart 2026.

  

FAQ

Heb je nog vragen over hoe de maandhealingen van Marleen te Vaanholt werken? Dan kan je daar alles over lezen op deze pagina. Daar vindt je ook antwoorden op veel gestelde vragen.

Maandhealing Maart 2026 – Loslaten negativiteit

Werk met deze maandhealing aan het loslaten van negatieve effecten op jou, jouw mindset en jouw welzijn.

25,00

Healingen vinden op afstand plaats. Groepshealingen op de datum van het event. Individuele healingen worden in overleg ingepland. Kijk voor meer informatie in die beschrijving.

Betaal veilig met onze betaalmogelijkheden via Mollie betaalprovider of kies voor de optie Bankoverschrijving en maak zelf het bedrag over.

Mollie-betaalmethodes